HİZMETLERİMİZ

Anasayfa > Hizmetlerimiz

BRANDING MARKA YARATIMI

Markalama sadece tasarım işi değil, güçlü bir hikâye yaratımıdır. Yeni marka oluşturma amacıyla bize gelen tüm müşterilerimizi start-up firmaları olarak görür, onlar için hayal kurar, bugün ve gelecekteki hedeflerini analiz eder, onları sektör lideri olarak konumlandırır ve bu doğrultuda çalışmalarımızı başlatırız. Her zaman bunun için somut bir tasarım planımız vardır. İsim bulma, logo tasarımı, görsel kimlik, fotoğraf, kırtasiye ürünleri, kurum içi evraklar, çevre grafikleri, yönlendirmeler ve kılavuzlar, başından beri uyumlu ve bütünleşik marka algısı yaratmak için tasarlanır. Bunun sonucunda yaratılan marka müşteri beklentileri doğrultusunda samimi ya da snop, sıcak ya da uzak, erişilmez ya da kolay elde edilebilir algısına sahip olabilir. Fark edilir ve müşterilerinizin hedef kitlelerinin duygusal bağ kurabileceği bir marka ortaya koymak temel amaçtır.

GRAFİK TASARIM ve BASKI

Biz uzun yıllardır (İbrahim Müteferrika’dan sonra, bilgisayarlı tasarımdan önce) otomotiv, eğitim, tekstil, eğlence, turizm, sanayi gibi birçok farklı sektör ve devlet kurumu için flayer, broşür, katalog faliyet raporu, süreli kurumsal yayın, promosyon ürünleri, özel tasarım takvim, defter, ambalaj, tanıtım kitleri ve daha birçok basılı malzemeyi ustalıkta tasarlayıp üreterek size ayırt edici özellikler kazandırıyoruz.

KREATİF AJANS HİZMETLERİ

Bir marka yaratma, var olan bir markanın değerini koruma ya da yolunu kaybedenleri yeniden konumlandırma için BRAND'A, Branding faaliyetlerinin yanı sıra markaya özel iletişim stratejileri oluşturur. Bu amaçla derinlemesine piyasa analizi yapar ve hedef kitleyle empati kurar. Müşterilerinizle ilişkilerinizi geliştirmek ve geri dönüşleri artırmak için sürekli havayı koklar, markanızı taze tutar. Bunun için marketing departmanınızı ofisimizin bir odası olarak konumlandırır ve sizin müşteriye yakınlığınızı içselleştiririz.
Yeni bir kampanyanın tutarlı sonuçlar vermesi için bütün disiplinlerde yaratıcı iletişim deneyimi sağlamak gerekir. Mesajın net olması için sizi yönlendirir, amaca uygun mecraları belirler gerektiğinde yeni mecralar yaratmak için çalışırız. Özetle; markanızın sektörde öne çıkartmak istediğiniz özelliği için yaratıcı ve yenilikçi kampanya fikirleri ile basılı ve dijital dünyada adınızdan bol bol söz ettiririz.

MEDYA SATIN ALMA

Bugün radyo, TV, gazete, dergi ve açık havanın dışında yüzlerce iletişim kanalı var. Mecralar sürekli form değiştiriyor. Etkili iletişim için; doğru fikri, doğru mecrada, doğru frekansla ve doğru fiyatla elde etmek profesyonel bir yaklaşım ve özel emek istiyor. Biz oluşturduğumuz iletişim stratejisi kapsamında sizin için bu doğruların hepsini biraraya getiriyoruz.

WEB / DİJİTAL

Yeteneklerimizi ve yaratıcı iletişim tecrübemizi dijital platformlarda gözlemleyebilirsiniz. Kurumsal web sitelerinden e-ticaret sitelerine, mobil uygulamalardan mikro sitelere, en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için çalışıyoruz. Geri dönüşü ölçülebilir, dijital kampanyalarla (Banner, Micro Site, Google AdWords) markanızın ihtiyacı olan etkili iletişimi sağlıyoruz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Facebook, Twitter, Instagram, Foursquare hesaplarınızı kurumsal kimliğinizle uygun hale getiriyoruz. Düzenli ve size özel içeriklerle günlük paylaşımların yanı sıra; müşterinizle aynı dili konuşuyor, etkili CRM sağlıyor, profesyonel sosyal medya takip programlarıyla verileri işliyor ve size yönünüzü belirleyeceğiniz raporlamalar yapıyoruz. Bu kanallar üzerinde, her zaman düşük bütçeli kampanyalarla daha fazla kişiye ulaşıp reklamın yanı sıra etkileşimli paylaşımlar ve kampanyalarla çift yönlü iletişim sağlıyoruz.